Jak se k nám dostanete?

> Autem

Z Náchoda po silnici č.22 směr Nový Hrádek (na kruhovém objezdu Slavie, tj. první kruhový objezd na příjezdu od Hradce Králové uhnout doprava přes řeku) až k sídlišti SUN a poté serpentinami vzhůru skrz obec Lipí až do obce Jizbice, kde odbočíme vlevo, těsně před restaurací U Janků (naproti kapličce). Na konci krátké asfaltové silničky opět odbočíme vlevo, na šotolinovou polní cestu po které se (po cca 800 metrech) dostaneme až na místo určené k parkování.

Nebo můžeme od sídliště SUN pokračovat směrem na welnes hotel Vyhlídka a 200m před hotelem(je tam cedule, že je hotel za 200m) odbočíme vpravo na širokou lesní cestu, která nás po cca 1 km dovede na výše uvedené místo určené k parkování.

Další možností je vyjet k Jiráskově chatě na Dobrošově ( po silnici č.22 směr Nový Hrádek, před penzionem Krásné časy odbočit doleva) a z parkoviště u Jiráskovy chaty k nám dojít pěšky. Z kopce dolů, po žluté na rozcestí s lipami a zeleným objektem vodáren se dáme vlevo, po štěrkové cestě. Ujdeme cca 300 m a odbočíme doprava dolů, přímo k ranči

> Autobusem

Z náchodského nádraží pojedeme autobusem Náchod-Jizbice-Borová-Nový Hrádek, vystoupíme na zastávce Lipí – Bůček. Odtud půjdeme pěšky vzhůru do zatáčky, kde odbočíme doleva a pokračujeme po cestě podél zahrádek až na ranč ( cca 5 min.)

> Pěšky

Z Náchoda půjdeme po modré, červené nebo zelené turistické značce na Jiráskovu chatu a odtud pak z kopce dolů, po žluté. Na rozcestí s lipami a zeleným objektem vodáren se dáme vlevo, po štěrkové cestě. Ujdeme cca 300 m a odbočíme doprava dolů, přímo k ranči.

>Pro otevření mapy v novém okně klikněte

mapa

50°23'48.084"N, 16°11'10.252"E

Adresa

JK Ranč Lipí, Lipí-Bůček
Náchod 547 01

Korespondenční adresa

Václavická 1720
Náchod 547 01
Mobil: Ing. Milena Zeinerová 604 235 682
E-mail: zeinerova@seznam.cz